Vrouw & Vitaliteit 18 november

Vrouw & Vitaliteit 18 november

0

Vrouw & Vitaliteit met het thema: Mind, Body & Soul werd georganiseerd op zaterdag 18 november in buurthuis Holendrecht in Amsterdam Zuidoost. Centrale vraag: “Hoe is het met jouw vitaliteit gesteld en wat levert vitaliteit je op?”

Een bruisend event met inspirerende presentaties en workshops met empowerment en een vleugje spiritualiteit. Kraamhouders gaven informatie en beauty tips. Deelnemers werden verwend met stoel-en handmassages. Er werd volop genetwerkt onder het genot van hapjes en drankjes. Aan het eind werden goodiebags uitgedeeld met dank aan Women Inc.

Dank aan de gemeente Amsterdam, sprekers, workshopleiders, kraamhouders en deelnemers. Dank ook aan ons team die deze dag mede tot een groot succes heeft gemaakt en dank allen voor de mooie feedback. Een mooie dag op terug te kijken waar veel kracht en energie werd gebracht en gehaald.